Naše služby

3D virtuální prohlídka

Vytvoříme virtuální prohlídky na profesionální úrovni.

Působivé virtuální prohlídky vytvoříme díky 3D kameře Matterport Pro2, která je ideálním řešením pro realizaci prezentace vašich nemovitostí. Snadno a rychle vytvoříte digitální dvojče jakýchkoliv prostor.

Prostřednictvím virtuální prohlídky budou mít potenciální zákazníci možnost prohlédnout a projít si vaši nemovitost, byt, hotel, penzion, restauraci, showroom, fitness centrum a jiné komerční či výrobní prostory 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Prostřednictvím námi vytvořených virtuálních prohlídek budete blíže své klientele.

Souhrn funkcí:

Fotografie

4K je standard pro rozlišení obrazu v digitálním filmu a počítačové grafice díky 3D kameře Matterport.

Web: 1280 x 720 px, around 150kb each
Presentation: 1920 x 1080 px, around 200kb each

Panoramatické foto 360°

3D virtuální prohlídky umožňují virtuální pohyb po prostoru a pohled z jakéhokoliv úhlu. Návštěvníci si tak díky 3D modelu prochází a prohlíží naskenovaný objekt s možností otáčet se o 360° na všechny strany.

Půdorys 3D

I když jsou klienti ohromeni pohlcující virtuální prohlídkou, stále očekávají, že budete používat i klasické marketingové metody, jako jsou půdorysy. Klienti procházející vaši nemovitost nebo kupující (a zejména noví majitelé domů) si zvykli spoléhat na půdorysy, aby si představili prostor. Půdorysy jsou také skvělé pro offline použití.

Půdorysy doplní vaše marketingové portfolio, vytvoří kompletní prezentaci nabídky, získají nové prodávající, zapojí více kupujících a nakonec povedou k většímu počtu prodejů.

Půdorys 2D

2D půdorys je tím nejzákladnějším plánkem. Přehledně zobrazuje obvodové stěny, dispozice nemovitosti a základní vybavení domácnosti či jiné nemovitosti. Výsledkem je výstižný půdorys, který se hodí i pro realitní kanceláře.

Promo video

Díky 3D virtuální prohlídce a vytvořeným fotografiím vám také v rámci služeb vytvoříme krátké promo video, které umocní ještě více prostor vaší nemovitosti.